Czym tanio i wygodnie dojechać na lotnisko w Katowicach?
Lifestyle

Czym tanio i wygodnie dojechać na lotnisko w Katowicach?

Katowickie lotnisko codziennie obsługuje tysiące pasażerów z całej Polski. Położone w Pyrzowicach wymaga jednak poświęcenia czasu na dojazd. Osoby, które nie mogą liczyć na własny transport czy podwiezienie przez inną osobę są więc zmuszone do skorzystania z innego środka transportu, który pozwoli im punktualnie znaleźć się na lotnisku. Najkorzystniejszą aktualnie opcją dojazdu na katowickie lotnisko jest taksówka. Dlaczego – o tym powiemy poniżej!

Taxi w Katowicach na lotnisko – stała cena bez względu na dzień tygodnia i godzinę

Działająca na terenie aglomeracji śląskiej ICAR to korporacja taksówkarska inna niż wszystkie. Jej główną zaletą jest przede wszystkim stały cennik kursów, który nie jest uzależniony od dnia tygodnia, święta czy godziny. Stałe stawki za przejazdy mają szczególne znaczenie dla osób podróżujących samolotem, gdyż pozwalają im zaoszczędzić na kursach nocnych, weekendowych oraz świątecznych, za które obowiązuje taka sama cena, co za standardowe kursy realizowane w dni powszednie.

Atutem ICAR jest także możliwość dokładnego oszacowania kosztu przejazdu jeszcze zanim zdecydujemy się na skorzystanie z taksówki. Daje to możliwość przygotowania gotówki lub wymiany bezpośrednio w kantorze na lotnisku odpowiedniej kwoty pieniędzy przeznaczonej na opłacenie przejazdu taksówką. Znajomość dokładnej ceny kursu daje także możliwość wyboru najkorzystniejszej dla nas pod względem ceny oferty.

Czym tanio i wygodnie dojechać na lotnisko w Katowicach?

Podróżuj taxi w Katowicach na lotnisko z dodatkową zniżką!

Osoby, które regularnie odwiedzają katowickie lotnisko docenią także oferowaną przez ICAR zniżkę przeznaczoną specjalnie dla podróżnych korzystających z lotniska w Pyrzowicach. Rabat w wysokości 10% przysługuje bowiem każdemu klientowi, który zamówi oraz zrealizuje kurs taksówką na lotnisko w Katowicach. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także sprawia, że taksówka staje się najkorzystniejszym pod względem cenowym rozwiązaniem dostępnym na Śląsku.

Większość działających na terenie aglomeracji śląskiej korporacji taksówkarskich dolicza dodatkowe opłaty za postoje w korkach i na światłach. Jako że korki są nieodłącznym elementem krajobrazu Katowic, nie sposób ich uniknąć. Osoby, które nie chcą dopłacać do kursu z powodu postoju w korkach i na światłach powinny korzystać z usług ICAR. Jest to bowiem jedyna w Polsce firma taksówkarska, która nie pobiera dodatkowych opłat. Klient korzystający z jej usług płaci tylko i wyłącznie za przejechany taksówką dystans, na który nie mają wpływu zatłoczone katowickie ulice.

Z oferty taxi w Katowicach na lotnisko mogą skorzystać także osoby mieszkające lub przebywające w sąsiednich miastach. Dla mieszkańców Tychów oraz Chorzowa korzystających z oferty ICAR kursy na lotnisko w Pyrzowicach realizowane są bowiem w zawsze I taryfie cenowej, co pozwala na wygodny oraz tani dojazd na lotnisko bez ponoszenia dodatkowych wydatków związanych ze zmianą taryfy.

Partnerem artykułu jest ICAR oferująca: taxi Katowice lotnisko - więcej na ICARslask.pl.

 

Zobacz więcej podobnych postów